banner114

Güler’den Kademeli normalleşme denetimi!

Gebze’de Kaymakam Mustafa Güler, tüm Türkiye'de olduğu gibi ilçede de gerçekleştirilen 19 Mayıs kutlamalarının ardından Gebze eski çarşı, yeni çarşı, kapalı pazar yerleri ve Gebze Center Avm’yi denetleyerek, alınan tedbirleri inceledi.

Güler’den Kademeli normalleşme denetimi!

Gebze’de Kaymakam Mustafa Güler, tüm Türkiye'de olduğu gibi ilçede de gerçekleştirilen 19 Mayıs kutlamalarının ardından Gebze eski çarşı, yeni çarşı, kapalı pazar yerleri ve Gebze Center Avm’yi denetleyerek, alınan tedbirleri inceledi. Denetleme esnasında vatandaşlar ile bir süre sohbet eden Kaymakam Mustafa Güler, maske, mesafe, temizlik kurallarına uymaları hususunda hatırlatmalarda bulunarak, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nızı yürekten kutluyorum.” dedi.

DENETİMLERE ARA VERİLMEYECEK

Kademeli normalleşme sürecinde denetimlere ara verilmeyeceğini belirten Kaymakam Güler “Aziz milletimizin tedbirlere uyum noktasındaki sağduyulu ve fedakârca yaklaşımı ile günlük vaka, hasta ve ağır hasta sayılarında yaşanan düşüş sonucunda kademeli normalleşme sürecine girdik. Hep birlikte elde edilen başarının sürdürülmesi, salgının yayılımının kontrol altında tutulması ve yeniden ivmelenen aşılama faaliyetleri ile birlikte kalıcı normalleşmenin sağlanması için alınan tedbirlere riayet etmemiz önümüzdeki süreçte son derece önem taşımaktadır.” dedi.

YORUM EKLE