banner143

Güler: “İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın!”

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler "Gönülden Gönüle" projesi kapsamında hafta sonunu ilçemizde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına kayıtlı dezavantajlı ailelere ayırdı.

Güler: “İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın!”

Köşklü Çeşme mahallesinde oturan S.Genç, F.Maraş, S.Kayacık, M.Elmacıoğlu, ve E.Altınbulak ailelerini ziyaret eden Kaymakam Güler, aileler ile yakından ilgilenerek, onların talepleri ve sorunları hakkında beraberinde hazır bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personellerine gerekli talimatları verdi.

SIKINTILARIYLA YAKINDAN İLGİLENDİ

Kaymakam Güler, İnönü mahallesinde ikamet eden Ş.Şen, N.Pehlivan, H.Mutlu, N.Güngör, S.Gürbulak, Y.Demirci, İ.Temel, ve G.Tayşan ailelerini ziyaret etti.

Ramazan ayının her gününde aileleri ziyaret edeceğini ifade eden  Kaymakam Güler “Ramazan ayı birliğin, beraberliğin, yardımlaşmanın paylaşmanın, yoksulu gözetmenin ayıdır. Bizler, tarih boyunca, komşusu aç iken tok yatan bizden değildir düsturu ile hareket eden bir milletiz. Sosyal devlet olmanın ilkesi gereği devlet olarak zorda kalan ve bakıma muhtaç olan vatandaşlarımızı tespit ederek onların her türlü ihtiyaçlarını imkânlar nispetinde karşılama gayretindeyiz. Vatandaşlarımıza en güzel hizmeti sunmak ve devletimizin bize vermiş olduğu imkânları ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırmak için elimizden gelen gayret ve çabayı gösteriyoruz “ dedi.

YORUM EKLE