banner108

Gebze’de denetimler sürüyor!

İçişleri Bakanlığının artan koronavirüs vakalarının ardından ülke genelinde denetimlerin artacağını açıklamasının ardından ülke genelinde olduğu gibi, Gebze ilçemizde de kontrollü sosyal hayat denetimleri yoğun bir şekilde devam ediyor.

Gebze’de denetimler sürüyor!

İçişleri Bakanlığının artan koronavirüs vakalarının ardından ülke genelinde denetimlerin artacağını açıklamasının ardından ülke genelinde olduğu gibi, Gebze ilçemizde de kontrollü sosyal hayat denetimleri yoğun bir şekilde devam ediyor. Kaymakam Mustafa Güler koordinasyonunda Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Selamet Güner, Gebze İlçe Emniyet Müdürü Adil Uğur Bilgili, İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu, Gebze Ticaret Odası Meclis Başkanı Oğuz Şerifalioğlu ve sağlık müdürlüğü ile emniyet müdürlüğü ekiplerinin katılımı ile ilçemizde koronavirüs denetimleri dün yapıldı.

 KAPSAMLI DENETİM

Gebze otogarı, kuaförler, fırın ve pastaneler ile pazaryerinde gerçekleştirilen denetimlerde maske, mesafe ve hijyen kurallarına azami ölçüde dikkat edildi. Maske, temizlik ve 1,5 metre sosyal mesafe kuralını da hatırlatan İlçe Kaymakamımız, denetimlerde işletme sahiplerine ve vatandaşlarımıza alışveriş esnasında dikkat edilmesi gereken kurallar konusunda uyarılarda bulundu.

YORUM EKLE