banner114

Gebze Kömürcüler OSB, depremzedeleri ısıtacak

Kocaeli Gebze Kömürcüler İhtisas OSB ve Dilovası Türk Kızılayı, nakliye firmalarının da desteğiyle Elazığ’daki depremzedeler için bölgeye iki tır dolusu kömür gönderdi.

Gebze Kömürcüler OSB, depremzedeleri ısıtacak

Geçtiğimiz günlerde Elazığ’da meydana gelen depremden etkilenen vatandaşlar için düzenlenen yardım kampanyaları devam ediyor. Depremde mağdur olan vatandaşlar için Kocaeli Gebze Kömürcüler İhtisas OSB yönetimi kayıtsız kalmadı. Kocaeli Gebze Kömürcüler İhtisas OSB ve Dilovası Türk Kızılay organizasyonu ile Elazığlı depremzedeler için Kömürcüler OSB sanayicileri, bölge nakliye firmaları ile OSB Yönetim Kurulu el ele vererek yardım tırı hazırladı. Kömürcüler OSB ve Dilovası Türk Kızılay ile OSB katılımcıları tarafından temin edilen iki tır dolusu ayni kömür yardımı tırlara yüklenerek, Kömürcüler OSB Başkanı B. İlhan Karaköse, Sanayi İl Müdürü İlhan Aydın, OSB katılımcıları, OSB Bölge Müdürlüğü personeli, Dilovası Kızılay yetkililerinin de katılımıyla Elazığlı depremzedelere gönderilmek üzere yola çıktı.

"BÜYÜK ÜZÜNTÜ DUYDUK"
Elazığ'a gönderilen yardım tırları için katkı sağlayan Kömürcüler OSB Başkanı B. İlhan Karaköse, verdikleri destek sebebiyle bütün sanayici ve katılımcılara, desteklerini esirgemeyen lojistik şirketlerine ve Dilovası Türk Kızılay’ına teşekkür etti. Başkan Karaköse, "Bu iş bir hayır işidir. Türkiye’mizin değişik yerlerinde doğal afetler ve depremler yaşanmaktadır. Elazığ'da meydana gelen depremde yaşanan can kayıpları sebebiyle büyük üzüntü duyduk. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Devletimiz, tüm imkânları ile depremin ilk anından itibaren deprem bölgelerinde yaraları çok kısa bir zaman içerisinde sarmıştır. OSB Katılımcılarımızın, sanayicilerimizin, yaptıkları yardımlardan dolayı teşekkür ediyorum. Allah işlerine daim etsin, işlerine bereket versin. Allah’ın izniyle devletimiz, milletimiz ile birlikte hep beraber dayananışma içinde, her zorluğun üstesinden gelecek güce sahiptir" dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2020, 11:44
YORUM EKLE