banner114

Gebze Genç MÜSİAD'dan Çocuklara Bayram Hediyesi

Gebze Genç MÜSİAD, Gönüllü Vefa Grubu yaptığı sosyal sorumluluk projelerine hız kesmeden devam ediyor.

Gebze Genç MÜSİAD'dan Çocuklara Bayram Hediyesi

Gönüllü Vefa Grubuna destek veren Gebze Genç MÜSİAD, çalışmalarına devam ederek Ramazan Bayramında çocukların yüzünü güldürdü. 2 Hafta öncesinden başlattıkları ‘’Bir Çocuk da Sen Giydir’’ projesin de 200 ihtiyaç sahibi çocuğun yüzünü güldüren Gebze Genç MÜSİAD, çocuklara; şeker, çikolata, kıyafet ve ayakkabıların olduğu çantalar hazırlanarak Kaymakamlık dan alınan ihtiyaç sahibi listeleri ile dağıtımları gerçekleşti. 
Ramazan Bayramı için birlikte düzenledikleri, bütün protokolün birbirinin bayramını kutladığı ve bir başkasını zincirin halkası olması için davet ettiği ‘’Vefa Bayramlaşma Zinciri’’nden hemen sonra Gebze Kaymakamlığı ve Gebze Genç MÜSİAD hız kesmeden bayramda çocukları sevindirme geleneği için kolları sıvadı ve çocuklara bayramlıklar alıp eski bayramları yaşattı. Çocuklarımızın sevinçleri gözlerinden okunuyordu, mutlu ve heyecanlı sahneler güzel görüntüler ortaya çıkardı.
Bu iki kurum pandemi sürecinde de, erzak dağıtımı, para dağıtımı, yaşlılara konser, 23 Nisan çocuklara oyuncak dağıtımı gibi bir çok projeye imza atmışlardı.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2020, 00:05
YORUM EKLE