banner114

Gebze EYT'lilerden depremzedeler için yardım kampanyası

Gebze EYT Emeklikte Yaşa Takılanlar Derneği, Elazığ ve civar illerde meydana gelen deprem dolayısı ile afet bölgesi için yardım kampanyası başlattı.

Gebze EYT'lilerden depremzedeler için yardım kampanyası

Elazığ ve civar illerde meydana gelen ve can kaybının yaşandığı depremin ardından başlatılan yardım kampanyasına Gebze Emeklikte Yaşa Takılanlar Derneği de katıldı.
Gebze Emeklikte Yaşa Takılanlar Derneği Başkanı Nuh Erdoğan başlattıkları yardım kampanyası ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Elazığ ilimizde ne yazık ki üzücü bir deprem faciası yaşanmıştır.
Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve tüm Elazığlı hemşehrilerimize başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. İhtiyaç duyulan en temel gereksinimleri olan Isıtıcı, battaniye ve benzeri malzemeler konusunda dernek olarak üyelerimizden ve duyarlı vatandaşlarımızdan Kampanyaya katılımlarını bekliyoruz.
Yardım kampanyamız 28 Ocak Salı gününe kadar devam edecektir. vatandaşlarımız 0537 881 69 71 nolu telefon numarasından bizlere ulaşarak yardım malzemelerini teslim etmeleri gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2020, 12:34
YORUM EKLE