banner114

Farabi'de testere ile saldırı

Darıca Eğitim ve Araştırma Hastanesi güvenlik görevlisine testere ile salrıan saldırgan gözaltına alındı. Başhekim Mustafa Güneş, saldırıyı kınadı.

Farabi'de testere ile saldırı

Bugün akşam saatlerinde hastaneye gelen bir vatandaşı, güvenlik görevlileri maske takması için uyardı. Maske takmamak için ısrar eden vatandaş tartıştığı güvenlik görevlilerine aracından aldığı testere ile saldırdı. Şans eseri yaralanan olmazken, saldırgan gözaltına alındı. Saldırıyla alakalı sosyal medyada açıklama yapan Hastsne Başhekimi Mustafa Güneş, saldırıyı şiddetle kınadı. 

İŞTE MUSTAFA GÜNEŞ'İN AÇIKLAMALARI:

HASTANEDE TESTERE İLE TERÖR ESTİRDİLER
Darıca Farabi EAH acil servisinde, Güvenlik vardiya amiri maske tak dediği için testereyle  vardiya amirimizin üzerine yürüyüp darp etmeye çalışan kendini bilmez bir şahıs resmen terör estirdi. 
 Sırf toplumun sağlığını koruma amacıyla yapılan bu uyarıya arabasından çıkardığı testere ile saldıran bu sayısı şiddetle lanetliyorum. Böyle zorlu bir süreçte dahi böyle bir yola başvuranları insanı duygulardan sıyrılmış psikomanyak kişilik olarak değerlendiriyorum.
    Bu zorlu süreçten dahi ders almayıp halen, sadece vatandaslarımızın  sağlığı için gece gündüz demeden  canlarını siper eden hastane çalışanlarına şiddet uygulayan bu kişilere caydırıcı bir cezanın verilmemesi, artık şikayet mekanizmasını da bloke etmiştir.
   Tekrar böyle terör eylemlerinin yaşanmaması dileğiyle..

YORUM EKLE