banner114

EYT Genel Başkanı Gönül Boran Özüpak Gebze’ye Geliyor

EYT Gebze Derneği’nin tanıtımı, bilgilendirme, dayanışma birliktelik gecesi 29 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Genel Başkan Gönül Boran Özüpak’ın katılımıyla Gebze'de yapılacak olan gecede Genel Başkan Gönül Boran Özüpak ve dernek yöneticileri, emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili güncel açıklamalarda bulunacak.

EYT Genel Başkanı Gönül Boran Özüpak Gebze’ye Geliyor

Gebze Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği Başkanı Nuh Erdoğan, geceyle ilgili bilgi vererek “EYT Gebze Derneği Gebze, Darıca, Çayırova, Dilovası'nda EYT konusunda mağduriyet yaşayan arkadaşlarımızın sesi olmak, Sosyal mağduriyetlerin giderilmesi için bütün gücümüzle çalışmaktayız. Derneğimiz üyelerimizle birlikte Yılmadan yorulmadan, bıkmadan, usanmadan kararlılıkla mücadelemiz sonuç alıncaya kadar devam edecektir inanıyoruz birlikte başaracağız birlikte kazanacağız. Biz bu vatanın öz evlatları mağduriyetimizi haykırırken işçi ve emekçi arkadaşlarımızın ilgisiz kalmayacağına inancımız tamdır” dedi.

‘TÜM EYT’LİLERİ BEKLİYORUZ’

Birlikten güç doğar, diyoruz. Sen yoksan bir eksiğiz. Birliktelik, dayanışma, için Tüm EYT'li  kaderdaşlarımızı davet ediyoruz.  Bu vesileyle çok saygı değer basın mensuplarını gecemize bekliyoruz. EYT gecemiz, Sultan Orhan Mah. İlyasbey Cd. 1112/1 Sk.No:2 adresinde bulunan Zümrüt Düğün Salonu’nda (Gebze Vergi Dairesi’nin yanında) 29.02.2020 tarihinde saat 19:00-23:00 saatleri arasında yapılacaktır. Gecede EYT GEBZE Dernek Korusu müzik dinletisi, müzik dinletisi, serbest kürsü, şiir saati gibi etkinliklerimiz olacak. Gecede ayrıca sürpriz sanatçılar konuk olacak” dedi.

YORUM EKLE