banner107

Erdoğan, Kocaeli'ye geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan 31 Mart yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanlıklarını kazanan isimlere teşekkür ziyareti yapacağını açıkladı. Erdoğan ziyaret kapsamında ilimize gelerek Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ı da ziyaret edecek

Erdoğan, Kocaeli'ye geliyor

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul seçimlerinden sonra 31 Mart yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanlıklarını kazanan AK Parti Büyükşehir Belediye Başkanlarına teşekkür ziyareti yapacağını açıkladı. Erdoğan, ziyaret kapsamında ilimize gelerek Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ı da ziyaret edecek.

TAHİR HOCA’YA TEŞEKKÜRE GELİYOR
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul seçimlerinden sonra 31 Mart’ta yapılan seçim sonrasında genel bir değerlendirme yapmak, partinin gelecekteki yeni yol haritasını belirlemek, sorunları gidermek ve yeni projeleri konuşmak için geçtiğimiz gün İstanbul’da Marmara Bölgesi Milletvekilleri ile bir araya gelmişti. Erdoğan bu toplantının ardından yaptığı değerlendirmede, 31 Mart seçimlerinde ağustos ayı içerisinde Büyükşehir Belediye Başkanlarına teşekkür ziyareti gerçekleştireceğini açıkladı. Erdoğan, ziyaret kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediye başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ı ziyaret etmek için ilimize gelecek. Ziyaret programı AK Parti Genel Merkez yönetimi tarafından önümüzdeki günlerde açıklanacak.

YORUM EKLE