banner114

Erbakan Kocaeli'ye geliyor

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Aras, ilçe başkanlarının da hazır bulunduğu basın toplantısında pazar günü yapılacak il kongresine Kocaeli halkını davet etti.

Erbakan Kocaeli'ye geliyor

Aras, genel başkanları Dr. Fatih Erbakan’ın da katılacağı il kongresinin İzmit Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda 15.00’te başlayacağını söyledi. Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Aras, Erbakan’ın İstanbul’dan il kongresine gelirken Körfez’den D-100 karayoluna gireceğini, zaman olması halinde İzmit’te şehir turu atacağını belirtti. 574 delegenin oy kullanma hakkı bulunduğu Yeniden Refah Partisi’nin 1. olağan genel kurulunda, kurucu başkan Mehmet Aras’ın oluşturacağı asil ve yedek 100 kişilik il yönetim kurulu ve asil ve yedek 10 il disiplin kurulu üyesi seçilecek.


Güncel siyasi konularla ilgili değerlendirme de yapan Aras, Titanik gemisinin battığını, iktidarın sonunun geldiğini belirtti. İktidar partisinde olanların Milli Görüş gemisine binmelerini isteyen Aras “AK Partili, CHP’li, MHP’li hepsi bizim kardeşimiz. Ayırımcılık yapmayız, kimseyi ötekileştirmeyiz. Bizde kavga gürültü olmaz” dedi. İl ve ilçe yönetimlerini oluşturduktan sonra çok çalıştıklarını söyleyen Aras, kısa zamanda 3 bin üye yaptıklarını açıkladı. Aras ve ilçe başkanları basın toplantısının ardından Yürüyüş Yolu’nda stant açan Yeniden Refah Partili kadınları ziyaret ettiler, yeni üyelere lokum ikram ettiler.

YORUM EKLE