Ellibeş'ten yeni yönetim açıklaması

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, yeni yönetim oluşturma süreciyle ilgili konuştu. Ellibeş, listeyi verdiklerini ve onay beklediklerini ifade etti

Ellibeş'ten yeni yönetim açıklaması

AK Parti'de Abdullah Eryarsoy'un istifasının ardından AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından il başkanı olarak atanan Mehmet Ellibeş, yeni yönetimini oluşturmak için uzun süredir hummalı bir çalışma içerisindeydi.

"İSTİŞARELERİMİZİ TAMAMLADIK"

 İlçe başkanlarıyla ve partinin önde gelen isimleriyle birçok kez istişareler yaptığı bilinen Ellibeş, yönetim listesini hazırladı ve genel merkeze teslim etti. Süreci  anlatan Ellibeş, "Göreve gelmemizin ardından bilindiği gibi yeni yönetim için çalışmalara başlamıştık. İstişarelerimizi tamamladık.

"ŞU AN ONAY SÜRECİNDEYİZ"

Yönetim listemizi oluşturduk ve genel merkezimize teslim ettik. Ramazan Bayramı'nın araya girmesi nedeniyle bir haftalık gecikme yaşandı. Sonuç olarak biz liste çalışmamızı tamamlayarak teslim ettik. Şu an onay sürecindeyiz ve bu sürecin çok uzayacağını düşünmüyoruz.

"BU HAFTA ORTASI" 

Sistem gereği gerekli incelemeler yapılacaktır ve bu hafta ortasında onay alacağımızı düşünüyoruz. Yeni listemizin onaylanmasının ardından herkese hayırlı olmasını diliyoruz." ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 15:22
YORUM EKLE