banner143

Darıca Hizmet Kompleksi İhalesi Ertelendi

Gebze Ticaret Odası Vakfı tarafından, Darıca ilçesi sınırları içerisinde yapılacak, çeşitli kurum/kuruluşları bünyesinde barındıracak olan kompleks ile ilgili ihalenin ertelendiği duyuruldu.

Darıca Hizmet Kompleksi İhalesi Ertelendi

Gebze Ticaret Odası Vakfı tarafından, Darıca ilçesi sınırları içerisinde yapılacak, çeşitli kurum/kuruluşları bünyesinde barındıracak olan kompleks ile ilgili ihalenin ertelendiği duyuruldu. Gebze Ticaret Odası Vakfı tarafından yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi: “Gebze Ticaret Odası Vakfı olarak Darıca ilçesi sınırları içerisinde, çeşitli kurum/kuruluşları bünyesinde barındıracak olan ve 30.04.2021 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan “inşaat ihalesi”; 26.04.2021 tarihli T.C. İçişleri Bakanlığımızca yayınlanan “Tam Kapanma Tedbirleri” genelgesi göz önünde bulundurularak, mücbir sebepler nedeniyle ertelenmiştir. İhale kapsamında tarafların almış oldukları ihale belgeleri geçerliliğini koruyacaktır.” denildi.

29.04.2021 - 17.05.2021 tarihleri arasında sürecek olan “Tam Kapanma Tedbirleri” sonrası belirlenecek yeni ihale tarih ve saatinin taraflara bilahare resmi olarak duyurulacağı bildirildi.

YORUM EKLE