banner114

Çakır dostlarıyla buluştu

İlker Çakır sahaya indi. Kahveleri gezerek, vatandaşlarla buluşan Çakır, çay içti, vatandaşı dinledi, “dostlarım sizlerle dertleşmeye geldim” diyen İlker Çakır, gittiği her yerde büyük ilgi görüyor.

Çakır dostlarıyla buluştu

Bağımsız Belediye Başkan adayı Serap Çakır’ın eşi Gebzespor Başkanı İlker Çakır, sahaya indi. Kahvehaneleri gezen Çakır, çalışmalarına İnönü Mahallesi’nden başladı. Çocukluğunun geçtiği semtler olan İnönü ve Akse Sapağı’nda çok sayıda insanın tanıdığı İlker Çakır, kahvehane ziyaretlerini, ‘dost buluşması’ olarak değerlendirdi. Çakır 30 Mart’a kadar sahada olacak ve kahvehane ziyaretlerini sürdürecek.
ANALİZ BİTTİ, SAHAYA İNDİ

Bağımsız Gebze Belediye Başkan adayı Serap Çakır’ın en büyük destekçisi olan İlker Çakır, yaklaşık üç aydır, kendi ofisinde gece geç saatlere kadar seçimlere ve Gebze’ye ilişkin analizler yapıyordu. Anketler, projeler ve seçim stratejesi konusunda çalışmalar yapan İlker Çakır, geçtiğimiz gün analiz ve teknik hazırlık çalışmalarını tamamlayarak sahaya indi. Saha çalışmalarını kahvehanelerden başlatan Çakır, ilk olarak ‘benim semtim’ dediği İnönü Mahallesi’nde ziyaretlerde bulundu. Çat kapı ziyaretlerde bulunan İlker Çakır, gittiği her yerde büyük ilgi görüyor.

DERTLEŞMEYE GELDİM
İlker Çakır, kahvehanelere ön hazırlık yapmaksızın giderken, selam verip, vatandaşlarla çay içerek sohbet ediyor. Ziyaretlerini ‘dost buluşması’ olarak tanımlayan İlker Çakır, “biz seçime girdik diye seçim öncesi sizleri ziyaret etmiyoruz. Biz 30 yıldır hep sizlerle birlikteyiz. Gebze’yi güzelleştirmek ve geliştirmek için yola çıkmış Serap Çakır’ın hedeflerini sizlere anlatmak istiyorum. Hazırladığımız her projede, her söz de bizim sözümüzdür. Yani namusumuzdur. Burada ben sizlerle dertleşmeye geldim. Gebze’yi yönetenlerden beklentileriniz nelerdir. Bizlere önerileriniz neler bunları bilmek için, sizi dinlemek için buradayım” dedi.
 

YORUM EKLE