banner114

Bıyık ve ekibi gece gece incelemeye çıktı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin Darıcalıların hizmetine sunmak için çalışmalarına başladığı Darıca Millet Bahçesi'nin 2. etap çalışmaları tamamlandı. Bugün hizmete açılan millet bahçesini için Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve başkan yardımcıları dün gece incelemelerde bulundu.

Bıyık ve ekibi gece gece incelemeye çıktı

Bıyık ve ekibi incelemeleri tamamladıktan sonra selfie çekilmeyi de ihmal etmedi. Bıyık yaptığı açıkalamda, 'Hamd olsun seçim beyannamemizde söz vermiş olduğumuz bir projemizi daha yerine getirdik. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçemize yapılan Kocaeli'nin ilk Millet Bahçesi güzel ilçemiz Darıca'ya çok yakıştı. ‬‪Başkan Yardımcılarım ile birlikte Darıca Millet Bahçesi 2. etap alanını yerinde inceledik.‬ ‪2. Etap yarın sabah siz değerli Darıcalı vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak.‬

‪Basketbol ve futbol sahaları, çocuk oyun alanları, hobit evleri, amfi alanı, kafeterya, restaurant, yeşil alanları ve yürüyüş yolları ile Darıca’mızın göz bebeği haline gelecek olan Millet Bahçemiz ilçemize ve bölgemize hayırlı olsun.‬ Bu güzel eseri ilçemize kazandırarak Darıca’ya ve bölgemize kazandıran Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tahir Büyükakın ve ekibine teşekkür ediyorum' dedi.

YORUM EKLE