banner114

Batıyakası’nda heyecan başlıyor!

82. İl Marka Şehir Gebze Vefa ve Başarı Ödülleri Final Gecesi’nin basına ve kamuoyuna tanıtımı Gebze Kahve Deryası Kafe Restoranda gerçekleştirildi.

Batıyakası’nda heyecan başlıyor!

Basın toplantısına Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Levent Altun, Türkiye Matbaacılar Federasyonu Genel Başkan Vekili Ozan Kurtuluş İlyasoğlu, Gebze Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Oğuz da katıldı. TGF Genel Başkan Yardımcısı Levent Altun tebrik ederek ‘’ Gebze ve bölgesinin gelişimine kalkınmasına ve tanıtımına katkı sağlayan iş, siyaset, bürokrasi, spor, sanat camiasının başarılı isimlerinin geleneksel olarak ödüllendirildiği bu projede emeği geçen herkesi tebrik ediyor, başarılar diliyorum.’’ dedi.
GEGACE Başkanı Ahmet Oğuz ise konuşmasında ‘’ Her yıl üzerine biraz daha koyarak gerçekleştirilen bu projeye katkı sağlamaktan GEGACE adına çok mutluyuz. Mesleğinizin başarılı isimlerinin de ödüllendirileceği final gecesinde her yıl olduğu gibi muhteşem bir atmosferi yaşayacağımızdan eminim. Tüm adaylara şimdiden başarılar diliyorum.’’ dedi.
ÖDÜLLER VERİLECEK
10. Geleneksel Kocaeli Batı Yakası anketinde 20 farklı kategoride aday olarak yer alacak isimlerin ve final gecesine sponsor olan firmaların tanıtıldığı kahvaltılı basın toplantısının son bölümünde İrfan Yormaz tören tarihi ve vefa isimleri hakkında bilgiler vererek şunları söyledi ‘’ 20 dalda beşer aday yarışacak, anketimizde oy verme süresi 60 gün olacak. Gebze, Darıca, Dilovası ve Çayırova ilçelerinde pandeminin zor şartlarına rağmen kendi alanlarında başarıları kamuoyunca tescillenmiş isimleri bir araya getireceğiz. Jürimizce belirlenecek 21 özel ödül ile beraber toplam 41 ödül 23 Mayıs Pazartesi akşamı saat 19:30 ile 23:00 arasında Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde düzenlenecek final gecemizde sahipleri ile buluşacak. Başta Merhum Ahmet Pembegüllü, Merhum Alaattin Kurt, Merhum Lütfü Çetinkaya, Merhum Muzaffer Altıntaş, Merhum Salih Çakır, Merhum Şakir Şükrü Erdöl, Merhum Abidin Öztürk, Merhum Abdullah Yılmazel, Merhum Nejmettin Bitlis, Merhum Mustafa Gökşen Yücel olmak üzere bölgemiz ve ülkemizin gelişimine katkı sağlamış ve ebediyete intikal etmiş isimlerin final gecemizde sahipleriyle buluşturacağımız ödüllere vefa edeceğiz. Her ödülümüz daha sonra kamuoyuyla paylaşacağımız merhum isimlere aft edilecek böylelikle final gecemizde kaybettiğimiz değerleri de anmış olacağız. Tüm adaylarımıza başarılar diliyoruz. Projemize destek veren katkı sağlayan ve bizlere güvenen çözüm ortaklarımıza ve sponsorlarımıza Gebze, Darıca, Dilovası, Çayırova kısaca batı yakası adına teşekkür ediyoruz.’’

YORUM EKLE