Başkan Şayir’den Bayramda Hasta Ziyareti

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Bayram ziyaretleri kapsamında ilçede tedavi gören hastaları evlerinde ziyaret ederek hem geçmiş olsun dileklerini iletti, hem de Ramazan Bayramlarını tebrik etti.

Başkan Şayir’den Bayramda Hasta Ziyareti

Her fırsatta ilçede bulunan hastaları ziyaret ederek hatırlarını soran Başkan Şayir, günlük çalışma temposu içinde vatandaşların acılarını ve dertlerini paylaşmak adına bayramda da hasta ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor.
VATANDAŞLARIMIZIN HER ANINI PAYLAŞIYORUZ
Vatandaşların acılarını ve dertlerini paylaşmak adına bayramda da hasta ziyaretlerini sürdürmeye devam ettiklerini belirten Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir; “Sağlık, insanın en büyük hazinesidir. Bazen beklenmedik rahatsızlıklar insan hayatını önemli ölçüde etkiliyor. Ama hayata küsmeden, en olumsuz şartlarda bile hep yapılabilecek güzel şeylerin olduğunu düşünerek hareket etmek gerekir. Bizde Ramazan bayramında vatandaşlarımızı yanında olduğumuzu göstermek adına Rahatsızlıklarından dolayı tedavi gören vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek hem geçmiş olsun dileklerimizi ilettik, hem de bayramlarını tebrik ettik. Şifa bekleyen bütün hastalarımıza acil şifalar diliyor, sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir ömür temenni ediyorum.” dedi.

YORUM EKLE