banner114

Başkan Büyükgöz’den Vatandaşa; Sürpriz Telefon

0 530 412 02 41 numaralı whatsApp talep hattına şikayetlerini bildiren ve ilgili müdürlük tarafından hızla çözüme kavuşturulan vatandaşları belirli periyotlarla bizzat arayan Başkan Büyükgöz verilen hizmetten memnun olup olmadıklarını ve başka bir taleplerinin olup olmadığını muhataplarına soruyor

Başkan Büyükgöz’den Vatandaşa; Sürpriz Telefon

Göreve geldiği ilk günden itibaren makam ve gönül kapılarını ardına kadar açan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz; temel belediyecilik hizmetlerinin aksamadan sürmesi için azami gayret sarf ediyor. Vatandaşlarla bire bir iletişim kanallarını aktif şekilde kullanan Başkan Büyükgöz; haftanın bir gününü Halk Buluşması toplantılarına ayırırken mahallelerde de Mahalle Meclisi toplantılarını başlatmıştı.

TALEP HATTINA BİLDİRİYOR

Hizmetlerin gerçek sahibi olan Gebzeliler; sokak ve caddelerinde karşılaştığı sorunları 0 530 412 02 41 numaralı whats App talep hattına bildiriyor. Vatandaşın bildirdiği sorun veya talep ilgili müdürlük tarafından hızla çözüme kavuşturuluyor.

ÇÖZÜMDEN MEMNUN MUSUNUZ? 

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz; talep ve sorunları çözüme kavuşturulan vatandaşları belirli periyotlarla telefonla arayarak hizmetlerden memnun olup olmadığını soruyor. İnönü Mahallesi 1949 Sokak’ta ikamet eden ve sokağında kaldırım tamiratı kaydı oluşturulan Ayhan Mutlu’yu telefonla arayan Başkan Büyükgöz, yapılan çalışmadan memnun olup olmadığını sordu.

İLK AĞIZDAN SAĞLAMA YAPILIYOR

Mahalle sakini Ayhan Mutlu ile yaptığı telefon görüşmesine kendisini tanıtarak başlayan Başkan Büyükgöz; yapılan çalışmadan memnun kalıp kalmadıklarını birinci ağızdan öğrenmek amacıyla belirlenen periyotlarla talep sahibi vatandaşları aradığını dile getirdi.

HİZMETİ MUHATABINA SORUYORUZ

Yapılan çalışmanın vatandaşın arzuladığı sürede ve kalitede yerine getirilip getirilmediğini; Gebze’nin ve hizmetlerin gerçek sahiplerine sormadaki gayeyi, “Verilen hizmetin muhatabı siz değerli hemşerilerimize sorarak bir anlamda işin sağlamasını ve kontrolünü yapmayı hedefliyoruz.

SÜRPRİZ TELEFONLAR SÜRECEK

Belirlediğimiz periyotlarda, talep sahibi vatandaşlarımızla sürpriz telefon görüşmeleri yaparak memnuniyetlerini ve bizlerden başka bir taleplerinin olup olmadığını soracağız” şeklindeki sözleriyle dile getirdi. Başkan’la telefon görüşmesi yapan İnönü sakini Ayhan Mutlu da bu sürpriz görüşme ve hizmetten duyduğu memnuniyet nedeniyle Büyükgöz’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.    

YORUM EKLE