banner114

Başhekim can derdinde, Çeker ise…

Başhekim Güneş can derdindeyken, kendisine bir geçmiş olsun bile demeyen Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker suç duyurusunda bulundu.

Başhekim can derdinde, Çeker ise…

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Mustafa Güneş, Korona Virüse yakalanmış ve hastalığı ağır geçiren Güneş, tedavi edilmek için Ankara’ya sevk edilmişti. Başhekim Güneş Ankara’daki tedavisini tamamlayıp Darıca’da iyileşme sürecinde tedaviye çekilirken, siyasi gayelerle Sendika Başkanlığı yapan Ömer çeker, kişisel hırs ve hesaplarının geldiği noktayı gösteren skandal bir olaya imza attı. Başhekim Güneş can derdindeyken, kendisine bir geçmiş olsun bile demeyen Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker suç duyurusunda bulundu. Değerli bir sağlık çalışanı can derdineyken Çeker’in bu davranışı insaniyetle bağdaştırılmadı.

GEBZE ADLİYESİNE GİTTİLER

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker, bazı sağlık çalışanları ve avukatları ile birlikte dün Darıca Farabi Hastanesi Başhekimi Mustafa Güneş hakkında Gebze Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundular. Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker, Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilcisi Orhan Kütük,16 sağlık çalışanı dün avukatları ile birlikte Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Mustafa Güneş hakkında dün Gebze Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundular.

YORUM EKLE