banner114

Bakan Kurum’u yanılttılar!

Gebze Askeri Kışla’da Bakan Kurum’a Millet Bahçesiyle ilgili projenin detayları paylaşıldı, ancak Galericiler sitesi gösterilmedi.

Bakan Kurum’u yanılttılar!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, bir dizi ziyaret için ilimize geldi. Kurum’un en öneli ziyaret noktalarından birisi Gebze’de yapılacak Millet bahçesi oldu. Kurum’u Millet Bahçesi’nde Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Başkanvekili Yaşar Çakmak, Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, İlçe Başkanları ve çok sayıda davetli karşıladı. Gebze Askeri Kışla’da Bakan Kurum’a Millet Bahçesiyle ilgili projenin detayları paylaşıldı.

GALERİCİLER SİTESİ NEDEN GÖSTERİLMEDİ?

 Ancak proje olarak Askeri Kışla’da kurulan stantlarda Bakan Kurum’un doğru bilgilendirilmediği görüldü. Millet Bahçesiyle ilgili Kurum’a bilgi veren Kocaeli heyetinin Bakan’a gösterdiği projenin içerisinde Oto galericiler Sitesi’nden bahsedilmemesi dikkat çekti. Her detayın yer aldığı proje standında adı geçmeyen tek yer Galericiler Sitesiydi. Üstelik basına sıza belgelerde galericiler Sitesi olarak işaretlenen yerin boş bırakılması, bakan Kurum’un yanıltıldığı yorumlarına sebep oldu.

YORUM EKLE