banner114

Altun ve Oğuz Başkan Büyükgöz’e konuk oldu

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, TGF Genel Başkan Yardımcısı Levent Altun ve Gebze Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Oğuz’u makamında ağırladı

Altun ve Oğuz Başkan Büyükgöz’e konuk oldu

Gebzeli gazeteciler Başkan Büyükgöz’e konuk oldu. Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkan Yardımcısı Levent Altun ve Gebze Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Oğuz, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’e makamında konuk oldu.
GEBZELİ GAZETECİLERİ KUTLADI
Geçtiğimiz haftalarda düzenlenen genel kurulda TGF Genel Başkan Yardımcılığı görevine seçilen Levent Altun’u onun nezdinde TGF yönetimine giren Gebzeli gazeteciler Ahmet Oğuz (Yüksek İstişare Kurulu), İsa Turhan (denetim kurulu yedek), Mesut Işık’ı (Yüksek İstişare Kurulu yedek) tebrik eden Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, yeni dönem çalışmalarında başarılar diledi. Asli görevi kamuoyunu doğru, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla bilgilendirmek olan gazeteciliğin zor ve onurlu bir meslek olduğunu vurgulayan Başkan Büyükgöz; tüm gazetecilere çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar dileyerek her zaman yanlarında ve destekçileri olmayı sürdüreceklerini vurguladı. Ziyaret, hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.  
 

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2021, 15:00
YORUM EKLE