banner114

Türkiye’de ilk ve tek, ayrıca Gebze’de!

Final Eğitim Kurumları’nın 40 yıllık tecrübesi ve eğitim kalitesi, sanayinin gücüyle birleşti ve Özel Adem Ceylan Final Teknik Koleji’ni kurdu.

Türkiye’de ilk ve tek, ayrıca Gebze’de!

Bu sene eğitim hayatına başlayacak bu seçkin kolej, LGS’ye girmiş tüm öğrencileri, devlet desteği ve teşviği ile özel okulda ücretsiz okuma ayrıcalığından faydalanmaları için bekliyor.

 

Tübitak-Martek, Aselsan gibi ülkemizin seçkin kurumları ve sanayinin seçkin firmalarının desteğiyle Bilişim ve Elektrik/Elektronik Teknolojileri bölümlerinde okuyarak Organize Sanayi Bölgelerinde staj ve işe alımlarda öncelikli olacak öğrenciler aynı zamanda spor ve sanatla da iç içe bir eğitim alacaklar.

 

Okul 38 derslik, 18 atölye, 16 laboratuvar, 2 teknik resim atölyesi, 15 grup çalışması odası, kütüphane, kapalı spor salonu, halı saha ve 800 kişi kapasiteli yemekhaneden oluşmaktadır.

Okulda 2 ana bölüm dalı altında 5 adet branş bölümü mevcuttur.

 

Bilişim Teknolojileri  

• Ağ İşletmenliği ve Siber Güvenlik 

• Web Programcılığı

 

Elektrik ve Elektronik Teknolojileri

• Elektrik Tesisat ve Pano Monitörlüğü

• Endüstriyel Bakım ve Onarım

• Görüntü ve Ses Sistemleri

 

Bu özel ve seçkin eğitim kurumunda lise eğitim hayatına başlamak isteyen tüm öğrenci ve velileri haftanın 7 günü Güzeller Organize Sanayi Bölgesinde yer alan okulu ziyaret edebilir, 0 262 502 31 80 numaralı telefonu arayabilir veya www.ademceylantk.com.tr web adresinden detaylı bilgi alabilirler.

 

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2019, 17:28
YORUM EKLE