banner114

Soğukpınarlılardan eğitime destek!

Gebze’de faaliyet gösteren Giresun Espiye Soğukpınar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları üyeleri öncülüğünde eğitime katkı sağlayan yardımlar yapılmaya devam ediyor.

Soğukpınarlılardan eğitime destek!

Gebze’de faaliyet gösteren Giresun Espiye Soğukpınar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları üyeleri öncülüğünde eğitime katkı sağlayan yardımlar yapılmaya devam ediyor. Gençlik Kolları öncülüğünde başlatılan yardım kampanyasında, dernek üyelerinden, komşulardan ve hemşerilerden gelen nakdi yardımlar sayesinde, koronavirüs salgını nedeniyle  uzaktan eğitim gören 3 öğrenciye tablet bilgisayar alınarak teslim edildi ve internet sorunu da çözülerek eğitim almalarının önündeki engeller kaldırıldı.

YARDIMSEVER İNSANLARA TEŞEKKÜR

Dernek tarafından yapılan açıklamada; ''Gençlik Kolu üyelerimizin öncülüğünde başlatılıp; üyelerimiz, komşularımız ve hemşehrilerimizin de katkılarıyla büyüyerek hızlı bir şekilde amacına ulaşan yardımlaşma ve dayanışmamızın neticesinde yapılan nakdi yardımlarla: Soğukpınarlı olan bir ailemizde bulunan 3 öğrencimize eğitimlerini sürdürebilmeleri için tablet bilgisayar alarak teslim ettik. İnternet sorununu da çözerek eğitim almalarının önündeki engelleri kaldırdık. Yardımda bulunan tüm hemşehrilerimize, üyelerimize, komşularımıza ve yardımsever insanlarımıza teşekkür ederiz. Hep beraber 3 öğrencimizin daha eğitimine destek olduk İyi ki varsınız! Allah hayırlarınızı kabul etsin. '' ifadeleri yer aldı

YORUM EKLE