banner114

Devrik Başkan Köşker parayı nerede harcadı?

Kamuoyu soruyor: Devrik başkan Köşker paraları nerelere harcadı?

Evet değerli Habergez okurları eminim ki sizde benim gibi, ödediğimiz vergilerle oluşturulan belediye bütçesinin nerelerde çarçur edildiğini merak ediyorsunuz?

Başkanlık koltuğuna oturan çiçeği burnunda Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ilçe binasında düzenlediği toplantıda, devraldığı bütçeyi ve bu bütçeden kalan açığı açıkladı. Kamu borçları dahil belediyenin toplam borcu 366 milyon lira. Geçen yıldan kalan bütçe açığı ise 74 milyon lira. Bu bütçe açığı, partisi tarafından ıskartaya çekilen, devir teslim töreninde Ak Parti ilçe başkanı İrfan Ayar'ın da konuşmasında ‘Devrik Başkan’ diyerek uğurladığı Adnan Köşker ve ekibinin Gebze'ye kazığıdır!

Milyonları aşan ev, araba gibi kişisel servet elde etmesi, yiğeni özel kalem müdürü Levent Köşker gibi daha niceleriyle karşımıza böyle bir tabloyla çıkmasına neden olan da, yine devrik başkan Köşker'dir. Borç batağı devralan mevcut başkan Zinnur Büyükgöz, ‘Gebze iyi yönetilmedi diyemem’ diyerek kol kırılır yen içinde kalır görüntüsü verse de beytül malın çarçur edildiği gün gibi aşikar! Evet Gebze'nin 10 yılı devrik başkan Köşker ile heba oldu. İşin ehli olduğunu her fırsatta beyan eden Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ateşten bir gömlek giydi. Gebze zor bir bölge, umarız devrik başkanın düştüğü hatalara düşmez.

Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz'ü zor ve hizmet beklentisi yüksek bir dönem bekliyor. Sayın başkan ve ekibine çok çalışmak, bize ise yapılacak hizmetlerin takipçisi olmak düşüyor. Kendisine kolaylıklar diliyoruz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gebzeli
Gebzeli - 2 yıl Önce

Haluk bey nerede harcadigi belli olmuyormu adam son derece avik ve net bicimde kucuk atolyeyi devasa fabrikaya dönüş türdu belli degilmi sordugun seye bak be haluk bey ayip ettin calinca oluyor iste isbati

Mr.Felix
Mr.Felix - 2 yıl Önce

Çalışınca oluyor kavramını yanlış anlamış olabilirler.

Nereye gitti bu değirmen kime aktı..
Başkan olmadan önceki mal varlığı ile başkan olduktan sonraki mal varlığı arasında fark varsa Devletin malını kötüye kullanmaktan işlem yapacak adam gibi "savcı" lara görev düşer..

Tabi varsa..