banner107

Silah kaçakçıları yakalandı!

Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı ve Gebze İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerin yapmış olduğu çalışmalar neticesinde arabada silah taşıyan üç kişi gözaltına alındı.

Silah kaçakçıları yakalandı!

Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı ve Gebze İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerin yapmış olduğu çalışmalar neticesinde arabada silah taşıyan üç kişi gözaltına alındı. Edinilen bilgi ve iddialara göre;  Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı ve Gebze İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, almış oldukları duyum ve yaptıkları istihbarı çalışmalar sonucunda,  bazı şahısların silah Kaçakçılığı yaptıklarını tespit etti. Şüpheli şahısları takibe alan ekipledün  akşam saatlerinde operasyon için düğmeye bastı.

GÖZALTINA ALINDILAR

İstanbul’dan bir otomobil ile Kocaeli’ne giren kaçakçılar, Gebze İlçesi Mollafenari bölgesinde durduruldu. Araçta yapılan aramada 7 Sig Sauer marka tabanca, tabancalara ait şarjörler ve 28 adet bu tabancalara ait fişek ele geçirildi.   Araçta bulunan M.D.,  B. Ç. VE  T. A   gözaltına alındı. Şahıslar ifadeleri alınmak üzere  Gebze İlçe Jandarma Komutanlığına götürüldü.

YORUM EKLE